VillA Karaorman 3

Korunaklı, Balayı Villamız

Doğa İçinde, Korunaklı Villa
Antalya / Kalkan / Üzümlü
Kültür ve Turizm Bakanlığı Belge Başvuru No : ---
Konaklama tipi
Villa
Yatak Odası
1
Kapasite
2
Banyo
1
VillA Karaorman 3, Kalkan'ın Üzümlü mevkiinde bulunan doğa ile iç içe üçgen villa konseptinde bir tatil villasıdır. Villamız, muhafazakar tatil anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır ve doğayla iç içe konumu, misafirlerimize huzurlu ve sakin bir tatil deneyimi sunmaktadır. Özel bahçemiz, misafirlerimizin doğanın güzelliklerini keşfetme imkanı sunar. Aynı zamanda villamızda bulunan özel yüzme havuzu, keyifli bir tatil için mükemmel bir seçenektir.
VillA Karaorman 3, romantik bir balayı tatili için ideal bir seçenektir. Villamızda 1 yatak odası bulunmaktadır ve balayı tatili için güzel bir konfora sahiptir. Aileler ve arkadaş grupları için asma katta ilave yatak bulunmakta olup, konaklayacak kişi sayısı 4’e kadar çıkabilmektedir.
VillA Karaorman 3, VillA Karaorman ve VillA Karaorman 2 ile aynı bölgede yer almaktadır, bu nedenle aynı zamanda büyük gruplar veya aileler için bir arada tatil yapmak isteyen misafirlerimiz için ideal bir seçenektir.
* Villamızın hasar depozitosu çıkış günü, temizlik sonrasında misafirlere hesaptan iletilmektedir.

Unutulmaz bir tatil deneyimi için VillA Evreni ile hemen iletişime geçin ve VillA Karaorman 3 için rezervasyonunuzu yapın.Havuz Özellikleri
7m*4m*1,40m
Özellikler
Özel Havuz
Korunaklı Havuz
Açık Otopark
Jakuzi
Doğa İçinde
Video